Apipraktik - web o apiterapii
Apiterapia logo
V NKošíkuKOŠÍK: 0.00 €V Košíku 
doctor
LIBOR MARKO
MUDr. Libor Marko je lekár s celoživotnou praxou v odbore verejné zdravotníctvo a toxikológia. Pôsobil na poste odborného asistenta a vedeckého pracovníka v oblasti rádiobiológie na Lekárskej fakulte v Košiciach i ako expert pre radiačnú ochranu populácie v Prahe. Apiterapiou sa zaoberá už viac než 10 rokov. V tejto oblasti sa vzdeláva a dokonca absolvoval stáž v Rusku, kde je tento smer uznávaný za medicínsky a radí sa k neurologickým vedám.

POSLEDNÉ OBJEDNÁVKY


24.09.2023 22:16:38
Svetlana
 • Vodný extrakt propolisu 30 %
 • Apichitosan
 • Perga 100 g (sklo)
 • Apropinus
 • Hepatoklin s propolisom


24.09.2023 22:13:51
Svetlana
 • Apropinus
 • Apichitosan
 • Hepatoklin s propolisom
 • Vodný extrakt propolisu 30 %
 • Perga 100 g (sklo)


24.09.2023 18:58:29
Ute
 • Oculocin Propo
 • Vodný extrakt propolisu 30 %


24.09.2023 17:46:26
Andrea
 • Hepatoklin s propolisom
 • Vodný extrakt propolisu 30 %


24.09.2023 10:11:47
Helena
 • Med + materská kašička 250 g (SKLO)
 • Med + peľ, čučoriedka (sklo) 250 g
 • Med + šípka s obsahom Vitamínu C 250 g (sklo)
 • Larinol C
 • Api Man C

Pomoc pri bolesti hrdla

Bolesť v ústach až sa potíš?

POMÔŽE TI SALVEPROLIS

Šťastliví tí, ktorým dala príroda do vienka zdravý chrup... My ostatní s väčším či menším stresom očakávame výsledky každoročnej preventívnej prehliadky. A keď treba nedajbože niečo ťahať... Bolesť v kresle sa po napichaní síce zmení len na „nepríjemný pocit“, no keď analgetiká prestanú účinkovať, pre mnohých z nás až vtedy nastáva „hotové peklo“. Diera boľavá a veľká ani svet, niekedy trvá celé týždne, kým sa úplne zacelí... Alebo zápaly ďasien – i týmto sme si mnohí prešli. A tiež afty, ohavné pupence, kvôli ktorým je zaťažko i čistú vodu vypiť...

Nepríjemností, s ktorými sa z času na čas musí naša ústna dutina popasovať, veru nie je málo. Občas pomôže harmančekový odvar, no často ani ten nie...

„Nemáte niečo na vytrhnutý zub?“, opýtala sa nás pred pol rokom kolegyňa zo spriatelenej firmy. Odporučili sme jej Salveprolis – ústny sprej z propolisovej tinktúry obohatený o výťažky zo šalvie a nechtíka a med. „Je to hotový zázrak,“ hlásila hneď na druhý deň. Nielen, že jej bolesť ustúpila, ale sa i diera po zube začala okato sťahovať. Po štyroch dňoch si už vraj ani nespomenula, že jej zub ťahali. O pár týždňov sa s podobným problémom stretla i jedna z nás, z Apipraktiku, zanedlho i rodinný príslušník a kamarátka. Prvá pomoc v podobe ústneho spreja dopadla vždy rovnako - rýchly ústup bolesti, utlmenie zápalu, rýchle zacelenie rany.

Rovnakú skúsenosť (teda rýchle zbavenie sa „ústneho trápenia“) má i mama jednej členky nášho tímu, ktorej sa v nemocnici, na troch druhoch antibiotík, z celkového oslabenia organizmu, vyhádzali v celej ústnej dutine afty. Keďže bola hrdinka, a pravidelne sprej aplikovala i napriek tomu, že „to strašne štípe“, po aftách nebolo do štyroch dní ani stopy.

O skúsenostiach s aplikáciou spreju na zapálené hrdlo snáď už ani hovoriť nemusíme...

V čom tkvie tajomstvo „zázračných“ účinkov Salveprolisu?

Samozrejme v jeho zložení. PROPOLIS pôsobí ako lokálne analgetikum, bojuje s baktériami a plesňami, má protizápalové účinky. Aj ŠALVIA LEKÁRSKA (Salvia officinalis),vďaka trieslovinám, ktoré obsahuje, tlmí zápal, navyše má sťahujúce účinky. NECHTÍK LEKÁRSKY (Calendula officinalis) je známy aj tým, že rýchle hojí rany. To isté platí aj o MEDe, ktorý sa na tieto účely (hojiť rany, tlmiť zápal, redukovať infekcie) už nejaký čas používa i v medicíne. Ak si k tomu prirátame antibiotické vlastnosti všetkých štyroch zložiek ústneho spreja, celé tajomstvo je odhalené.

Nuž teda, ak sa budete v budúcnosti pasovať s niektorým z uvedených problémov, rýchlo vyrábajte propolisovú tinktúru, odvar z nechtíka a šalvie, starostlivo premiešajte, nezabudnite na med v tom správnom pomere, prelejte do rozprašovača a striekajte.

Alebo si kúpte Salveprolis u nás ;-)

Ďalšie zaujímavosti sa dozviete z našich rozhovorov v rádiu či TV: Príjemné počúvanie :)

 


Slovenský VýrobcaPricemania/

Obchodné podmienky

Prepravné podmienky

Ochrana osobných údajov

Naši obchodní partneri

Dodávatelia

NÁŠ TEAM