Preskočiť na obsah

Konzultačné hodiny (Iveta Krajňaková) každý piatok v čase 9:00 – 15:00 hod. už iba mailom na [email protected].

Domov | Vývoj a výroba

Vývoj a výroba

Vlastný výskum a receptúry

Za úspechom našich včelích produktov sa ukrýva dôkladný výskum a rozsiahle štúdie. Našu prácu máme naozaj radi, veľmi nám preto záleží na tom, aby naše produkty skutočne pomáhali. Sila a účinok našich produktov spočíva v synergickom efekte použitých preparátov, ako aj v neustálom vylaďovaní denných dávok. Práve naše dlhoročné skúsenosti vo výskume a výrobe vlastných produktov včiel nám napomáhajú v nových objavoch a stále lepších účinkoch našich apiterapeutických programov. Pre deti aj dospelých. Po dôkladnej apikonzultácii spočívajúcej v analýze zdravotných problémov dokážeme starostlivo vybrať jednotlivé produkty tak, aby mali čo najlepší efekt na vaše zdravie. Spoločne sa postavíme vašim ťažkostiam zodpovedne, komplexne, tu a teraz.

Certifikovaná APIkonzultantka

„V oblasti praktickej apiterapie pôsobíme od roku 2015, odkedy sme pomohli už tisíckam spokojných zákazníkov. Narastajúci počet našich klientov, ktorým sme pomohli vyriešiť vlečúce sa zdravotné problémy, svedčí o tom, že svoju prácu robíme dobre. V rámci apiterapie poskytujeme odborné konzultácie a poradenstvo. Pre čo najlepšie výsledky sa neustále vzdelávame a vymieňame si skúsenosti so slovenskými aj zahraničnými apiterapeutickými konzultantmi.“

~Iveta Krajňaková, zakladateľka firmy

Certifikáty

APIKVALITA

APIVZDELÁVANIE

APIDÔVERYHODNOSŤ

APIZDRAVIE

PRÍRODNÉ SUROVINY

Zloženie našich produktov je jedinečné

Pri výrobe uprednostňujeme ingrediencie z krásnej slovenskej prírody. Všetky použité suroviny preto pochádzajú výhradne zo slovenských regiónov. Dôkladnú starostlivosť venujeme nielen kvalitnému zloženiu a výberu jednotlivých prírodných ingrediencií, ale aj ich slovenskému pôvodu. Za obsah a zloženie našich včelích prípravkov absolútne ručíme. Naše včelie produkty sú poctivé a cez synergický efekt a optimálne dávkovanie úspešne plnia svoje apiterapeutické funkcie.

Naši spokojní zákazníci