Preskočiť na obsah

Konzultačné hodiny (Iveta Krajňaková) každý piatok v čase 9:00 – 15:00 hod. už iba mailom na [email protected].

Domov | Referencie

Referencie

SKUTOČNÉ PRÍBEHY NAŠICH KLIENTOV

“Apiprogram Ekzémy mi pomohol zlepšiť atopický ekzém.”

„Po mesačnom natieraní vašou propolisovou masťou so zinkom v kombinácii s produktami apifyto a nechtík, apichitosan a perga sa mi mierne zlepšil stav mojej pokožky. Ďakujem.”

~ Mirka Straková

SKUTOČNÉ PRÍBEHY NAŠICH KLIENTOV

“Fantastická Apitella očarila hlavne deti.”

„Musim povedať, že u nás medík deti zbožňujú a ja tiež. Mal som možnosť ochutnať Apitellu, medovo-orieškovo-kakaovú pastu, ale hlavne detičky ju spapkali a bola priam fantastická. Na bolesť hrdla mi veľmi pomohol ústny sprej Salveprolis, ktorý mal veľmi dobré účinky. Apipraktik včelie produkty len a len odporúčam, každý si tam niečo nájde, a hlavne je to všetko veľmi zdravé.”

~ Vlastimil Babák

SKUTOČNÉ PRÍBEHY NAŠICH KLIENTOV

“Vďaka včelím produktom sa mi podarilo otehotnieť.”

„Používam vaše medové produkty a teraz sa nám podarilo otehotnieť. Ani neviete ako sa teším. 5 rokov sme pracovali na tom, aby sa nám podarilo bábätko. Vďaka vašim produktom sa nám to podarilo po roku a pol.”

~ Mirka Slavomirka

70+

APIPRODUKTOV

40+

APIPROGRAMOV

10+

ROKOV NA TRHU

40+

APIPARTNEROV

Certifikovaná APIkonzultantka

„V oblasti praktickej apiterapie pôsobíme od roku 2015, odkedy sme pomohli už tisíckam spokojných zákazníkov. Narastajúci počet našich klientov, ktorým sme pomohli vyriešiť vlečúce sa zdravotné problémy, svedčí o tom, že svoju prácu robíme dobre. V rámci apiterapie poskytujeme odborné konzultácie a poradenstvo. Pre čo najlepšie výsledky sa neustále vzdelávame a vymieňame si skúsenosti so slovenskými aj zahraničnými apiterapeutickými konzultantmi.“

~Iveta Krajňaková, zakladateľka firmy

Naši spokojní zákazníci

recenzia od nášho partnera

“Spolupráca s Apipraktik veľmi obohatila naše portfólio liečivých produktov”

„S manželom sme snívali roky o včelárení a hneď ako sa nám tento sen splnil som začala študovať a využívať všetko, čo nám včielky ponúkajú. Po kurze apiterapie sa tomu venujem a som veľmi rada, že vás a vaše výrobky mám a môžem ponúkať ďalej. Najväčšia odmena je, keď sa klient vráti a povie „stal sa zázrak“ problém je vyriešený vďaka produktom z Apipraktiku. Ďakujem, že môžem byť súčasťou vašej práce.”

~ Aneta Dugasová

Staňte sa členom APiklubu

Pridajte sa do nášho APIklubu a objavte „tekuté zlato“ zbierané na lúkach a v lesoch nepoškvrnenej prírody Východných Karpát. Spoznajte tajomstvá, ktoré v sebe skrývajú liečivé bylinky a včelie produkty.