Preskočiť na obsah

Konzultácie každý piatok v čase 09:00 – 15:00 na telefónnom čísle: +421-918-905-110 (p. Iveta Krajňáková)

Domov | Kto sme

Kto sme

My sme Apipraktik®

Apipraktik tím tvorí Ivetka, Mia a Natalija. Všetky tri spolu pomáhame našim zákazníkom objavovať harmóniu, pokoj a najmä riešenie ich dlhotrvajúcich zdravotných problémov. Prispievame k prevencii chorôb, posilneniu imunity a pevnejšiemu zdraviu. Všetko prírodnou cestou a pomocou prírodných včelích produktov.

Perga

Iveta Krajňaková

Zakladateľka značky Apipraktik

Pani Iveta Krajňaková je skúsená apikonzultantka a zakladateľka úspešnej rodinnej značky Apipraktik. V roku 2015 preložila a vydala prvú knihu o praktickej apiterapii na Slovensku. V Apipraktiku poskytuje pani Ivetka odborné konzultácie a poradenstvo. Teší sa nielen z dobrých výsledkov a spokojných zákazníkov, ale aj z rastúceho záujmu o apiterapiu a včelie produkty.

Michaela Dochánová

Marketingová špecialistka

Mgr. Michaela Dochánová, prezývaná i Mia, pochádza z Košíc. V Apipraktiku pracuje od apríla 2023. Venuje sa marketingovým a administratívnym činnostiam. Na starosti má všetko od prijatia objednávky, cez komunikáciu so zákazníkmi, odberateľmi a distribútormi, až po finálne odovzdanie zásielky prepravným spoločnostiam.

Natalija Fedorka

Výroba a balenie produktov

Pani Natalija Fedorka pochádza z Ukrajiny, ale žije v Humennom. Je vyučená cukrárka a kuchárka. Súčasťou Apipraktik tímu je od marca 2023. Jej pracovná náplň spočíva vo výrobe produktov z medových komponentov a balení objednávok. Je mama dvoch detí a hrdá babička troch vnúčat. Vo voľnom čase rada varí, vymýšľa nové recepty a nezištne pomáha vojnovým utečencom na Ukrajine.

Anastázia Černáková

Externá spolupracovníčka a poradkyňa

Mgr. Anastázia Černáková sa venuje včelám už viac ako 8 rokov. Vyštudovala klinickú logopédiu, ale po štúdiu včelárstva v Banskej Bystrici, apiterapeutickom tréningu v Rumunsku a kurze o autizme v Českej republike pôsobí ako včelárka, apikonzultantka a prekladateľka api literatúry. Žije v Mýte pod Ďumbierom, kde vedie kurzy apiterapie.

Povedali o nás

Recenzia od partnera

„S firmou Apipraktik spolupracujeme od začiatku a vnímame jej vývoj. Zamestnanci sa nám vždy a za každých okolností snažili vyjsť v ústrety, čo sa týka produktov, poradenstva, školení alebo hľadania riešení pri zdravotných problémoch u ľudí, ktorí sa na nás obracajú. Sme veľmi vďační za ich partnerstvo a podporu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

~ Apimedico – Prírodné produkty pre včely

APIKVALITA

APIVZDELÁVANIE

APIDÔVERYHODNOSŤ

APIZDRAVIE

O Apiterapii

„Slovenská rodinná značka Apipraktik® vznikla z lásky k včelárstvu a včelím produktom. Túto lásku predávame ďalej, do všetkých našich vzdelávacích aktivít a prírodných produktov, ktoré pomáhajú vášmu zdraviu a vitalite. Pre prekonanie vašich očakávaní sa neustále vzdelávame a nadobúdame nové poznatky a skúsenosti v apiterapii. Podobáme sa včielkam – našim najvernejším pomocníčkam. Vaša spokojnosť a výsledky, ktoré vám apiterapia prináša, sú pre nás najväčšou odmenou.“

~Iveta Krajňaková, zakladateľka firmy

Staňte sa členom APiklubu

Pridajte sa do nášho APIklubu a objavte „tekuté zlato“ zbierané na lúkach a v lesoch nepoškvrnenej prírody Východných Karpát. Spoznajte tajomstvá, ktoré v sebe skrývajú liečivé bylinky a včelie produkty.

ako pomáhame?

Spoločenská zodpovednosť

V Apipraktik® ponúkame široké spektrum produktov apiterapie aj pridanú hodnotu v podobe apikonzultácií a odborného poradenstva. Organizujeme vzdelávacie aktivity a workshopy, na ktoré pozývame domácich aj zahraničných apiterapeutov. Spolu budujeme celoslovenskú sieť apiterapeutických konzultantov, ktorí sú súčasťou nami založenej Asociácie praktických apiterapeutov. Cieľom týchto aktivít je šírenie osvety o úžitku včelích výrobkov a výmena najnovších poznatkov a skúseností z oblasti apiterapie a fytoterapie. Veríme, že pri riešení príčin neplodnosti a problémov autistických detí pri integrácii do triedneho kolektívu budeme naďalej prekonávať vaše očakávania a prinášať stále lepšie výsledky.