Preskočiť na obsah

Konzultačné hodiny (Iveta Krajňaková) každý piatok v čase 9:00 – 15:00 hod. už iba mailom na [email protected].

Domov | Test tolerancie

Test tolerancie

Obávate sa alergickej reakcie na včelie produkty?

Ak s užívaním produktov včiel ešte nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie na včelie produkty, tu je jednoduchý test znášanlivosti.

STAČÍ POČKAŤ 24 HODÍN

Ako sa otestovať

Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie (platí pre všetky tekuté výrobky).
Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie), môžete pokojne výrobok v akejkoľvek forme užívať (platí aj pre včeliu kozmetiku).
Pri tabletách, peli a perge si nechajte 1 rozpustiť v ústach. Pri mede a miešaných medoch začnite konzumáciou malej dávky na lyžičke.
Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, nemáte na produkty včiel alergiu.

ako PRODUKTY VČIEL pomáhaJÚ

Detoxikačné účinky včelích produktov

Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu), ktorá sa môže prejaviť aj oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či inými bežnými prejavmi pri detoxe.
Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania včelieho produktu.
Ak máte pochybnosti, tak nám napíšte a poraďte sa s našou apikonzultantkou.

PAMÄTAJTE

Včelie produkty môžu pomôcť aj vám

Priaznivé  účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca. 2-týždňovom pravidelnom užívaní. Bežne sa skutočný efekt prejaví po 2 až 3 mesiacoch pravidelného užívania.
Výživové doplnky a včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy. Sú súčasťou zdravého životného štýlu.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ktoré uvádzame pri každom produkte.
Uskladňujte mimo dosahu detí. Včelie produkty nie je vhodné užívať pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu.

APIKVALITA

APIVZDELÁVANIE

APIDÔVERYHODNOSŤ

APIZDRAVIE

O Apiterapii

„Slovenská rodinná značka Apipraktik® vznikla z lásky k včelárstvu a včelím produktom. Túto lásku predávame ďalej, do všetkých našich vzdelávacích aktivít a prírodných produktov, ktoré pomáhajú vášmu zdraviu a vitalite. Pre prekonanie vašich očakávaní sa neustále vzdelávame a nadobúdame nové poznatky a skúsenosti v apiterapii. Podobáme sa včielkam, ktoré sú naše najvernejšie pomocníčky. Vaša spokojnosť a pozitívne výsledky, ktoré vám apiterapia prináša, sú pre nás najväčšou odmenou.“

~Iveta Krajňaková, zakladateľka firmy

Staňte sa členom APiklubu

Pridajte sa do nášho APIklubu a objavte „tekuté zlato“ zbierané na lúkach a v lesoch nepoškvrnenej prírody Východných Karpát. Spoznajte tajomstvá, ktoré v sebe skrývajú liečivé bylinky a včelie produkty.